Angelika Urban - psycholog, psychoterapeuta

Angelika Urban psycholog gabinet otwarci bialystokUkończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyłam podyplomowy kurs Psychoterapia pod kierownictwem dr. hab. Andrzeja Cechnickiego, który jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 

Współpracuję z Młodzieżowym Ośrodkiem Terapii i Konsultacji w Białymstoku gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną.

Odbyłam staż na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Ośrodku Psychoterapii Meandra w Białymstoku.

Aktualnie uczestniczę w seminariach teoretyczno - superwizyjnych prowadzonych przez superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyłam szkolenie z podstaw psychoterapii dzieci i młodzieży prowadzonym przez psychoanalityków Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, superwizorów terapii dzieci młodzieży i dorosłych Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.  

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. 


W gabinecie zajmuje się konsultacjami, diagnozą dzieci i młodzieży oraz poradnictwem psychologicznym dla dzieci i rodziców. Prowadzę psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych.  

Ponadto specjalizuje się również w sporządzaniu opinii psychologicznych do prowadzonych w Sądzie spraw odszkodowawczych dla osób, które uległy wypadkowi lub straciły bliskich na skutek nieszczęśliwego wypadku.

Należę do grona ekspertów na portalu medycznym iLekarze.

Jestem psychologiem nie tylko z zawodu, ale i z zamiłowania. Mając poczucie dużej odpowiedzialności, jaką pociąga za sobą praca z ludźmi staram się z każdym dniem wzbogacać mój warsztat o nowe umiejętności i doświadczenia.

Wstecz

O Nas Nasz zespół Czytelnia Aktualności Cennik Kontakt