Marta Derlukiewicz - psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny

gabinet psychoterapeutyczny otwarci bialystok

Ukończyłam Uniwersytet im. Adam Mickiewicz w Poznaniu uzyskując tytuł magistra psychologii, 4-letnie szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, studium socjoterapii.

Obecnie jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, przy którym odbywam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej.

Obyłam liczne kursy i szkolenia, współpracując między innymi z psychologami i psychoanalitykami międzynarodowej organizacji Lekarzy bez Granic, gdzie zdobyłam doświadczenie w pracy z osobami po traumie.

Od 11 lat prowadzę własną praktykę, gdzie przyjmuje osoby dorosłe z różnymi problemami emocjonalnymi, jak również poszukujących rozwoju i pragnących pogłębić zrozumienie swego świata wewnętrznego.

Pracuję pod stałą superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

 

(przyjmuje w gabinecie ul. Ogrodowa 31)

 

 

 

 

 

O Nas Nasz zespół Czytelnia Aktualności Cennik Kontakt