Otwarci - Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

NA SPOTKANIA UMAWIAMY TELEFONICZNIE. Kiedy nie odbieramy - pracujemy, prosimy wtedy o wiadomość sms, oddzwonimy.

PSYCHOTERAPIA

Otwarci - Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej - Białystok - Psychoterapia indywidualna

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Są to regularne spotkania z psychoterapeutą mające na celu pomoc w pokonywaniu przeżywanych trudności. Kwalifikacja do psychoterapii poprzedzona jest konsultacjami. Częstotliwość sesji może być od 1 do 3 w tygodniu. Psychoterapia prowadzona jest w podejściach psychoanalitycznym i psychodynamicznym.
Otwarci - Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej - Białystok - Psychoterapia-dzieci i młodzieży

PSYCHOTERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

W sprawie psychoterapii dziecka na wstępne konsultacje zapraszani są rodzice/opiekunowie prawni. Zwykle są to 2-3 spotkania, podczas których psychoterapeuta ustala rodzaj trudności dziecka, zbierany jest również szczegółowy wywiad rozwojowy oraz wywiad rodzinny.

POLECANE ARTYKUŁY

Proces grupowy

Wielu osób na propozycję terapii grupowej reaguje niechęcią i lękiem. Często trudno im wyobrazić sobie siebie pośród innych ludzi, otwartego na emocje swoje i innych. W wyobrażeniach podążają za amerykańskimi filmami, lub skłaniają się ku myśleniu o grupowej terapii uzależnień. Tymczasem analityczna terapia grupowa jest procesem o wiele bardziej złożonym, dynamicznym, emocjonalnym, pięknym w swej prostocie i różnorodności jednocześnie.

Więcej
Otwarci - Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej - Białystok - Psychoterapia grupowa

Pomoc okołoporodowa

Rodzicielstwo to ważny, ale też zobowiązujący etap życia, który odwołuje się do doświadczeń z naszymi rodzicami, jak również nawiązuje do nieświadomych wspomnień z okresu naszego niemowlęctwa. Te doświadczenia są bardzo różne i wpływają na to jak przeżywamy dziecko, które ma przyjść na świat, siebie, partnera, ciążę. W pracy psychoterapeutycznej spotykamy się z różnymi sytuacjami.

Więcej
Otwarci - Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej - Białystok - Psychologiczna pomoc okołoporodowa